Menu
Krepšelis

Apie mus

Sveiki apsilankę Sprendimai

vejai puslapyje.


Mūsų veiklos istorija prasidėjo nuo įsigytų namų ir atrodo lengvai pasiekiamo noro, turėti nepriekaištingą veją. Ilgai trukusios kokybiškų produktų ir priemonių paieškos netenkino lūkesčių, tad teko pasitelkti asmeninę 14-os metų agronomo/ praktiko patirtį ir pačiam kurti bei išbandyti naujas vejų tręšimo formules. Nuolat gilinti žinias, eksperimentuoti ieškant tvarių ir draugiškų aplinkai sprendimų.


Iš daugelio profesionalių produktų skirtų augalininkystės ūkiams atrinkome tai, kas geriausia vejai ir dirvožemiui. Pirmuosius profesionalios vejų priežiūros žingsnius žengėme pristatydami Jums Liudviko vardo trąšas. Tačiau niekada nenustojome ieškoti ir augti. Šiandieną tęsiame savo darbus, siekdami kokybės, būdami Sprendimai vejai komanda.


Mūsų el. parduotuvėje nerasite gausaus įvairių prekių pasirinkimo – siūlome tik  pačių išbandytus produktus, kuriais tikime!


Visiems, norintiems pamaitinti savo vejas ir tinkamai jas prižiūrėti, suteiksime visą reikiamą informaciją .Susisiekite asmeniškai, dalinkitės augalų nuotraukomis ir tuom, kas jus neramina. Rasime geriausius sprendimus. Nes mums, kaip ir jums, svarbu, kad vejos žalumas ir gyvumas džiugintų akis, būtų jauku ir malonu vaikščioti po tankiai suaugusį ir minkštą jos kilimą. Tegul ne tik namai, tačiau ir kiemas – džiugina mus!


Sekite mus FB Sprendimai vejai ir tapkite grupės Vejos priežiūra savame kieme nariais. Ten rasite daug naudingos informacijos.

Jūsų vejos ekspertai.

Sprendimai vejai komanda.